Rypevænget 238 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Kokkedal - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kokkedal. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kokkedal er en af de nyeste boliger på markedet det rummelige rækkehus på Rypevænget 238. Denne bolig, med en pris på 4.995.000 DKK, tilbyder 156 kvadratmeter fordelt på 5 værelser, hvilket giver rigeligt med plads. Rækkehuset ligger på en grund på 300 kvadratmeter.

Blåbærhaven 8, 3. tv. er en anden ny mulighed i Kokkedal. Ejerlejligheden kommer med en pris på 1.650.000 DKK og byder på 69 kvadratmeter fordelt på 2 rum. Lejlighedens kompakte størrelse gør den velegnet til dem, der søger noget mindre og mere overskueligt.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga